• امروز چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آیین اختتامیه رزمایش کمک مومنانه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) برگزارشد

آیین اختتامیه رزمایش کمک مومنانه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) برگزارشد

مراسم آیین اختتامیه کمک مومنانه با سخنرانی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل در امامزاده سیدصدرالدین(ع) برگزار شد.

 چهارشنبه 7 خرداد 1399   29  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل؛ مراسم آیین اختتامیه کمک مومنانه با حضور مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل در محل امامزاده سیدصدرالدین(ع) اردبیل برگزار شد.
در حاشیه این مراسم مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل، ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: ویروس کرونا هرچند مشکلات متعددی را برای مردم و جامعه ما به وجود آورد و با نگاه اولیه یک تهدید بود ولی از نگاه دیگر از دل این تهدید فرصت‌هایی ایجاد شد و این بیماری اگر مشکلات اقتصادی و معیشتی با مختل شدن بعضی کسب و کارها را ایجاد کرد ولی از طرفی دل ها وقلوب مردم را به‌هم نزدیک کرد؛ همدلی و همزبانی قوت گرفت و روحیه ایثار و گذشت و فداکاری در لایه‌های مختلف جامع گسترش پیدا کرد.
وی گفت: مردم عزیزاستان اردبیل هم مانند بقیه شهرهای کشور از این آزمایش الهی سربلند بیرون آمدند و مشارکت در این امر خیر را تکلیف خود دانستند و به صحنه آمدند و هدف از اجرای طرح کمک مومنانه دستگیری از محرومان و خدمت‌رسانی به همه نیازمندان بوده است که به جهت تبعات این بیماری دچار مشکل معیشتی شده اند.
دکترستوده اظهار کرد: نیمه شعبان امسال به فرمان حضرت امام خامنه ای رزمایش همدلی مواسات و کمک مؤمنانه شکل گرفت و به صورت یک رزمایش بزرگ در سطح جامعه عملیاتی شد در استان اردبیل و به ویژه امامزاده سیدصدرالدین(ع)  قبل از شروع ماه مبارک رمضان قرارگاه همدلی و کمک مومنانه به صورت مردمی پایه گذاری شد.
وی اذعان کرد: رزمایش همدلی و کمک مؤمنان شهرستان  اردبیل در امامزاده سیدصدرالدین(ع) ازاول ماه مبارک آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشت..
مدیرکل اوقاف و امومرخیریه استان اردبیل در پایان افزود: در رزمایش کمک مومنانه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) بالغ بر 12500 پرس غذای گرم  با اعتبار75 میلیون تومان از محل موقوفه حاج میرزا و مشارکت خیرین بزرگوار اردبیل توزیع شد..
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار