• امروز چهارشنبه بیست و پنجم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف و امورخیریه در پی درگذشت استاد قرآنی و پدرشهید

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف و امورخیریه در پی درگذشت استاد قرآنی و پدرشهید

حجت الاسلام والمسلمین دکترستوده در پیامی درگذشت پدر شهید و استاد قرآن و معلم اخلاق سیدالیاس مرجایی استاد برجسته قرآنی را تسلیت گفت.

 چهارشنبه 11 دی 1398   65  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل؛ درپی درگذشت استاد پیشکسوت قرآن،معلم اخلاق و پدر شهیدسیدمهدی مرجایی پیامی از سوی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل صادر گردید؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
کتاب شریف آسمانی ما، آیینه‌ای است که در بلندای آن تعالی روح و بالندگی انسان ظهور و بروز می‌یابد.
حاملان قرآن کریم معلمان و مبلغانی هستند که در این آیینه، جان و روان خویش را جلا داده و نور این مصحف آسمانی را به کام مشتاقان هدایت و تربیت می‌نوشانند.
استاد بزرگوار قرآن کریم مرحوم سیدالیاس مرجایی پدر شهید ، معلمی بزرگوار و فرهیخته‌ای مهذب بودند که به برکت انس و همراهی با آیات الهی و با زندگی بر مدار تعالیم قرآن و معارف اهل بیت علیهم السلام توانستند در عمر شریف خود، الگویی مناسب برای همه علاقه‌مندان به راه کمال قرآنی باشند.پدری که خالصانه و برای رضایت حضرت حق، عزیزترین سرمایه ی خویش را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا نمود تا حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشد.
اینجانب ضایعه تأسف‌بار درگذشت این معلم تربیت یافته مکتب قرآن کریم را تسلیت عرض کرده و برای بازماندگان ایشان آرزوی صبر و اجر از درگاه ایزد متعال خواستارم.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار