• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست صنفی و تخصصی وقف با حضور مدیرکل ثبت اسناد استان و و سردفتران و دفتریاران رسمی استان اردبیل برگزار شد.

نشست صنفی و تخصصی وقف با حضور مدیرکل ثبت اسناد استان و و سردفتران و دفتریاران رسمی استان اردبیل برگزار شد.

نشست صنفی و تخصصی وقف با حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ، سردفتران و دفتریاران رسمی استان اردبیل در امامزاده صدرالدین(ع)برگزار شد.

 یک شنبه 12 آبان 1398   67  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف امورخیریه استان حجت الاسلام والمسلمین دکتر ستوده در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم گویی گفت:در احیاگری موقوفات نیاز مبرم به همکاری و کمک اداره ثبت اسناد در خصوص تثبیت مالکیت داریم.دکتر ستوده گفت:با تثبیت مالکیت موقوفات این اداره کل نیز خواهد توانست اقدام به اجرای امینانه نیات واقفین خواهد نمود.مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت:اخیرا سند مالکیت موقوفه خادم وطن در میدان مبارزان به متراژ ۷۱۵۰ متر به همت اداره کل ثبت اسناد و املاک صادر گردید که موجب اعتماد و دلگرمی مردم نسبت به وقف شده است.وی خاطر نشان کرد که وقف چشمه همیشه جاری بوده و در صورت تثبت و احیای آن، با عمل امینانه نیات واقفین اقشار مختلف جامعه از جمله نیازمندان و مستمندان از آن بهره مند خواهد شد.
در ادامه این جلسه مهندس محمدی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل ضمن تبریک دهه وقف گفت:این اداره کل وظیفه شرعی و قانونی خود می داند که در اسرع وقت اقدام به صدور اسناد مالکیت املاک وقفی نماید. مهندس محمدی گفت:سردفتران و دفتریاران نیز موظفند ضمن آگاهی بخشی به افرادی که در خصوص وقف و املاک اوقافی مراجعه می کنند نهایت دقت را انجام دهند.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار