• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

همایش یاوران وقف در اردبیل برگزار شد

همایش یاوران وقف در اردبیل برگزار شد

همایش یاوران وقف با حضور استاندار محترم اردبیل،مدیران کل،اصحاب وقف،هیات امناء و خادمین بقاع متبرکه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) اردبیل برگزار شد.

 یک شنبه 12 آبان 1398   70  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل،همایش یاوران وقف پیش از ظهر روز یکشنبه همزمان با برنامه های گرامیداشت دهه وقف  با حضور استاندار محترم مهندس بهنام جو،مدیران کل دستگاههای اجرایی،اصحاب وقف،هیات امناء و  خادمین بقاع متبرکه امامزاده سیدصدرالدین(ع) برگزار شد.در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر ستوده مدیرکل اوقاف و امورخیریه گفت:طبق منویات مقام معظم رهبری که فرموده اند:بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند .این اداره کل در راستای تحقق این امر اقدام به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی اجتماعی  در طول سال در بقاع متبرکه می نماید.وی افزود:مرمت ،بازسازی و آماده سازی زیرساخت ها در بقاع متبرکه جهت اجرای برنامه های فرهنگی از جمله امامزاده سیدابوالقاسم (ع) کالار جزو اولویت های این اداره کل می باشد.مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت:از دیگر اقدامتی که در این اداره کل شروع شده است اجرای امینانه نیات واقفین،احیاگری موقوفات و رفع تصرفات در این حوزه است. در این مراسم ضمن تجلیل از فعالان حوزه وقف و خیران از عوامل اجرایی موکب اربعین حضرت ابوالفضل العباس (ع) امامزاده سیدصدرالدین (ع) اردبیل قدردانی به عمل آمد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در این همایش پایه و اساس اوقاف و امور خیریه را واقفان، متولیان امامزاده‌ها و هیئت امنای آنان دانست.
دکترستوده در ادامه با قدردانی از خدمات ارائه شده ستاد استقبال از زائران اربعین حسینی، افزود: همکاری و تعامل مناسب دستگاه‌های اجرایی در خدمات رسانی به زائران اربعین زمانی به نقطه اوج خود می‌رسد که مشارکت‌های بسیار مناسب مردمی را نیز در این بخش شاهد شدیم.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار