• امروز پنج شنبه پانزدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح «مهر تحصیلی» برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند اردبیلی

اجرای طرح «مهر تحصیلی» برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند اردبیلی

طرح مهر تحصیلی با هدف کمک به هزینه تحصیلی فرزندان نیازمندان درآستان مقدس امامزاده صالح(ع) اردبیل برگزار شد برگزار شد

 یک شنبه 14 مهر 1398   74  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل،حجت الاسلام احمد علی نسب، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید طرحی  با عنوان طرح مهر تحصیلی ،به دانش‌آموزان نیازمند سراسر استان  با اهدای 124پک لوازم التحریر به ارزش 16میلیون تومان توسط این اداره کل اهدا گردید..
وی افزود: این طرح با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به تحصیل دانش‌آموزان  بی بضاعت اجرا می‌شود که همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز اجرا شد.
وی درباره نحوه شناسایی دانش‌آموزانی که شامل طرح «مهر تحصیلی» و دریافت اقلام آموزشی هستند، افزود: این دانش آموزان توسط مدیران مدارس سطح استان شناسایی و  به ادارات اوقاف و امور خیریه استان معرفی شدند.
علی نسب، تأکید کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید یکی از حوزه‌هایی که نیاز روز جامعه است و واقفین بایستی به آن توجه ویژه داشته باشند، کمک هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت است که می‌توانند به‌منظور شادکردن دل‌های بسیاری از دانش‌آموزان و نیز بهره‌مندی از این اجر بزرگ حسنه موقوفه‌هایی را به این نیت وقف کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار