• امروز سه شنبه یکم تیر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

کلنگ آغاز عملیات  احداث مسجد روستای قوتوربلاغی بیله سوار به زمین زده شد

کلنگ آغاز عملیات احداث مسجد روستای قوتوربلاغی بیله سوار به زمین زده شد

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمی گفت: مراسم کلنگ زنی احداث مسجد روستای قوتوربلاغی از توابع شهرستان بیله سوار با حضور مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد.

 سه شنبه 12 خرداد 1394   1278  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، حجت الاسلام مهدی فاتحی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اوقاف استان گفت: مراسم کلنگ زنی احداث مسجد روستای قوتوربلاغی از توابع شهرستان بیله سوار با حضور مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد.
 
وی افزود: دراین مراسم که جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از جمله رئیس دفتر امام جمعه شهرستان بیله سوار، نماینده اداره تبلیغات اسلامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج انجیرلو، دهیار دهستان شورگول و اهالی روستا و جمعی ازخیرین حضور داشتند، کلنگ مسجد 300 متری روستای قوتور بلاغی به زمین زده شد.
 
رییس اداره اوقاف شهرستان گرمی گفت: این مسجد قراراست در زمینی به مساحت 300 مترمربع با امکانات آبدارخانه، وضو خانه، سرویس بهداشتی و بالکن و جایگاه ویژه خواهران احداث شود که هزینه ساخت آن ازطرف خیرین و اهالی منطقه تامین خواهد شد.
 
لازم به ذکر است روستای قوتوربلاغی در فاصله 40 کیلومتری از شهرستان بیله سوار واقع شده است که دارای 35 خانوار و جمعیتی بالغ بر 120 نفر است که به کشاورزی و دامپروری مشغول هستند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار