• امروز سه شنبه بیست و هشتم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نتایج مسابقات استانی اذان، ابتهال و تواشیح در اردبیل مشخص شد

نتایج مسابقات استانی اذان، ابتهال و تواشیح در اردبیل مشخص شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت :سی و ششمین دوره مسابقات استانی اذان، ابتهال، تواشیح و همخوانی قرآن کریم با حضور 100 برگزیده شهرستانی در اردبیل برگزار شد و در نهایت برترینهای این دوره از مسابقات مشخص شدند.

 شنبه 16 آذر 1392   1723  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل،حجت الاسلام وحدت مشهوری نظری اظهار داشت:سی و ششمین دوره مسابقات استانی اذان، ابتهال، تواشیح و همخوانی قرآن کریم با حضور 100 نفر در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد که در رشته اذان این مسابقات در دو رده سنی زیر و بالای 16 سال انجام گرفت. ,
وی تصریح کرد: ‌مسابقات برادران در مسجد سرچشمه اردبیل و با حضور برترین‌های مرحله شهرستانی انجام گرفت که در این دوره از مسابقات داوران برجسته استانی قضاوت را برعهده داشتند.
مشهوری نظری افزود:نفرات برتر سی و ششمین دوره مسابقات ،اذان،ابتهال،تواشیح و همخوانی استان اردبیل با رای داوران معرفی شدند و به مرحله بعدی این دوره از مسابقات راه یافتند.
وی ادامه داد: نتیجه ای که پس از یک روز رقابت حاصل شد بدین شرح است که در رشته اذان بخش برادران بالای 16 سال رسول تمجیدی از اردبیل اول،بهنام رحمانی از اردبیل دوم  و علی رزم آور از مشکین شهر سوم شدند همچنین در همین رشته زیر 16 سال برادران حامد آداک از اردبیل، سجاد نوروزی از گرمی، مهرداد حمیدی از شهرستان نیر به ترتیب مقامهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت :در رشته ابتهال نیز پیمان کاظمی ،سجاد صفرنژاد،سلیم جوهرچی هر سه نفر از اردبیل به ترتیب رتبه های اول،دوم و سوم را کسب کردند و به مرحله بعدی راه یافتند.
وی ادامه داد: در رشته تواشیح، گروه تواشیح سبحان از مشکین شهر اول شد و گروه تواشیح مشکات از اردبیل به مقام دومی اکتفا کرد همچنین گروه تواشیح نور ولایت از شهرستان خلخال سوم شد که در بخش خواهران نیز گروه تواشیح الزهراء از شهرستان مشکین شهر تنها گروهی بود که به مرحله بعدی ره یافت.
حجت الاسلام وحدت مشهوری نظری افزود:در رشته ابتهال بخش خواهران که با حضور داوران برجسته استانی و کارشناسان اداره کل اوقاف اردبیل برگزار شد در نهایت کبری احمدزاده از اردبیل اول شد و هاجر اسوار از شهرستان پارس آباد  در رتبه دوم قرار گرفت و سعیده بابازاده از شهرستان مشکین شهر مقام سومی را از آن خود کرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار